Finnegan nerūdijančio plieno stulpelis su tinkleliu

100,00 €
Su mokesčiais

Finnegan nerūdijančio plieno stulpelis su tinkleliu

Kiekis
Paskutinė prekė

Tinka naudoti lauke: terasoje, sode, balkone, važiuojamojoje dalyje, stoginėje: IP54 apsaugos klasė: apsauga nuo dulkių ir vandens purslų.

Šis aukštos kokybės lauko šviestuvas sukuria puikią atmosferą aplink jūsų namus vasarą ir žiemą. Nesvarbu, ar tai būtų prie namo, terasoje, balkone, ar apšviečiant stoginę, automobilių stovėjimo aikštelę ir garažą: šis "Lindby" lauko šviestuvas fantastiškai apšviečia lauko erdvę.

Aukštos kokybės lauko šviestuvas tinka kiekviename sode, terasoje, balkone, prie automobilio, ant važiuojamosios kelio dalies, stoginėje, automobilių stovėjimo aikštelėje arba priešais garažą. Šis lauko šviestuvas puikiai dera bet kokioje aplinkoje ir paverčia jūsų namus vieta, kur žmonės mėgsta leisti laiką lauke - net ir nusileidus saulei - puikus vasaros ir žiemos apšvietimas.

Lauko apšvietimas vasarą ir žiemą: šis tvirtas ir lengvai prižiūrimas lauko šviestuvas šviečia tamsoje. Tinka stilingai įrengti lauko erdvę terasose, balkonuose ar sode, todėl užtikrina didesnį saugumą aplink namus žiemą ir leidžia mėgautis jaukiais vasaros vakarais lauke, kur jauki šviesa.

Didesnis saugumas: "Lindby" lauko apšvietimas puikiai tinka apšviesti lauko teritoriją ir taip padidinti apsaugą nuo įsilaužimo aplink namus. Naudokite nuolatinį apšvietimą, kad išvengtumėte tamsių ir sunkiai apšviečiamų vietų. Lauko žibintai labai tinka papildyti jūsų saugumo koncepciją ir jaustis saugiau.

Prekės ženklas Lindby

Gamintojas Lampenwelt

Straipsnio numeris 9934006

Apšvietimo srities klasifikacija IP54

Svoris 3,5 kg

Šiuolaikinis stilius

Spalva Nerūdijantis plienas, permatomas

Medžiaga Nerūdijantis plienas

Žibintų skaičius 1

Įtampa 23 Įtampa

Maitinimo šaltinio laidas

Lemputės tipas 1 x 20 W

Dangtelio tipas E27

ES energijos vartojimo efektyvumo ženklas A++

Watt 20.00

20 vatų 20 vatų

Gamintojas Lampenwelt

Gamintojo nuoroda 9934006

Pakuotės matmenys 86 x 21 x 21 cm; 3,5 kg

ASIN B07W3QS383

9934006
1 Vienetas

Charakteristikos

Cokolis
E27
Lemputės galingumas
20W
IP Klasė
IP54
Lempučių skaičius
1

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši

svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo politika